Pramenitá voda NERA KRITIS

Prameň

NERA KRITIS pramení vo výške 580 metrov nad morom v pohorí Biele vrchy na najväčšom gréckom ostrove Kréta, v panenskej prírode oblasti Varipetro týčiacej sa nad prístavným mestom Chania.

Kvalita
Najdôležitejším indikátorom kvality produktov Nera Kritis sú jej konzumenti. Úspech našej kryštáľovo čistej pramenitej vody dokazuje neustála expanzia na svetových trhoch. Vďaka vstupu na česko-slovenský trh dosiahol počet krajín importujúcich naše kvalitné produkty číslo 25. Mnohé ocenenia dosahujeme každoročne na prestížnych výstavách po celom svete.
Odborným dôkazom kvality sú certifikáty získané od medzinárodne uznávaných inštitúcií:
IFS (International Food Standard) - dosiahnutý výsledok 99,4 % je TOP medzi hodnotenými spoločnosťami

FSSC 22000 (Food Safety System Certification)

ISO 9001:2008

ISO 22000:2005

Obaly
Samostatnou kapitolou v procese prípravy komplexného produktu sú obaly. Tie si taktiež vyrábame sami. Je tým zabezpečená kvalita v každom bode procesu. Spoločnosť NERA KRITIS nemá certifikovanú len vodu, ale aj celý výrobný proces.
Vlastnou výrobou fliaš zároveň dokážeme flexibilne reagovať na požiadavky trhu aj našich klientov pri výrobe ich súkromných fliaš.
 
Detské kolekcie
Uvedomujeme si tiež, že špecifickým segmentom sú tí najmenší, naše deti. Našim poslaním je prinášať ľuďom kvalitu a pomáhať im zlepšovať stravovacie návyky. Príjem čistej vody je základom zdravia a tomu prispôsobujeme detské kolekcie. Podarilo sa nám spojiť obľúbených detských hrdinov a zábavu s pitím, na čo sme hrdí. Neustále pracujeme na získavaní nových licencií, aby sme detičkám prinášali stále nové postavičky a zvyšovali tým ich motiváciu piť zdravú vodu.

Chemické zloženie

Vďaka nízkemu obsahu rozpustených látok a vyváženému zloženiu minerálnych látok je voda Nera Kritis vhodná na dennodenné užívanie pre dospelých aj deti. 

PH 8 - znižuje prekyslenie organizmu
Len málo vôd na trhu má tak vysoké PH, ako voda NERA KRITIS. Tým je skutočne unikátna a zdraviu prospešná. Acidóza, čiže prekyslenie organizmu, je v súčasnosti jedným z najrozšírenejších problémov obyvateľstva. Je spôsobené nezdravým stravovaním, keďže väčšina jedál a nápojov, ktoré konzumujeme, je "kyslých."  Pri prekyslení organizmu môžete spozorovať rôzne príznaky, napríklad problémy s trávením, priberanie, únavu či vyčerpanie. 

Voda NERA KRITIS:
- dopĺňa minerály
- stabilizuje a chráni bunky
- pomáha udržiavať vnútornú rovnováhu pH
- detoxikuje
- pomáha pri prevencii pred rakovinou
Prameň NERA KRITIS
Chemické zloženie NERA KRITIS (PH=8)